spacer.png, 0 kB

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Logo TMMP

Logo TMMP

Prezydent C. Ratajski

Prezydent Cyryl Ratajski

Herb Miasta Poznania

Herb Miasta Poznania

Tłok pieczętny

Tłok pieczętny

Statystyki

Użytkowników: 41
Artykułów: 267
Adresów: 40
Odwiedzających: 1325354

Sonda

Jak oceniasz obecną kadencję władz naszego miasta?
 
Co uważasz za największy problem w naszym mieście:
 

Gościmy


spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
START arrow Księga Gości

Księga Gości

Dodaj wpis


EWA WIECZOREK    03 kwietnia 2008 18:39
Popieram gorąco sobotnie spotkania z cyklu "Wiem coś więcej o Poznaniu", których koordynatorem jest pan Krzysztof Gmerek. Uczniowie mojej szkoły, którzy brali udział w ubiegłorocznych spotkaniach mieli okazję zdobycia dodatkowych informacji historycznych i przyrodniczych oraz przeżyć z obcowania z kulturą. Ze społecznością szkolną podzielili się swoimi wrażeniami poprzez wykonanie wystawy o Poznaniu, o miejscach,które zwiedzili. Galeria zdjęć z sobotnich spotkań cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród widzów. Uczniowie stwierdzili, że wycieczki to nie tylko dodatkowa lekcja poza szkołą, ale także fajnie zagospodarowany czas wolny, który sprzyja integracji między sobą. Są pełni zapału do dalszych odkryć Poznania i jego okolic. Zachęcam więc innych nauczycieli do wyjścia z uczniami poza mury szkolne!!!

Jan Wiśniewski    13 marca 2008 12:26
Piękna i interesująca strona. Pozdrawiam.

Anna    04 marca 2008 18:10
Kochani.Miałam przyjemnośćuczestniczyć w spotkaniu w styczniu z okazji jubileuszu 85- lecia TMMP.Dziś byłam na spotkaniu promującym m.in. album o polskim hymnie..Oba spotkania były miłe i coś wnosiły. Szkoda tylko, że nieco goryczy dodały występy chóru.Doceniam trud, zapał śpiewających. Myślę jednak, że nic na siłę. Śpiewać każdy może, ale może gdzieś, tam...a nie w chórze o tak pięknych tradycjach. Pamiętam ten chór z innych czasów, kiedy reprezentował wysoki poziom. Panie i panowie- dzisiejsze wykonanie naszego hymnu było skandaliczne!.Panu dyrygentowi życzę wielu przemyśleń, mądrych decyzji i wszelkiej pomyślności. Miłośniczka Poznania i wszystkiego co z nim związane.

Krzysiek 4079    15 grudnia 2007 07:42
Dziękuję za ofiarowaną pomoc w kontekście wyjaśniana zapomnianych miejskich historii. Pozdrawiam serdecznie.

Marek Szmyt    14 grudnia 2007 19:47
Bardzo dziękuję za wspomnienie o moim pradziadku. Prawdopodobnie mój Ojciec inż.arch. Witold Szmyt był w l 60 i 70 czł TMMP. Życzę Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia i DOSIEGO ROKU Marek Szmyt


21
wpisy
« 1 2 3 4 5 »

EasyBook

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB